AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  ContactContact  BlogBlog  

Distribuiţi | .

Addons Matrix Mod (v2.0) (Windows) + (Linux)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Vlad

Data de inscriere : 30/08/2012
Avertismente : Nici unul
Money : 5235
Multumiri : 23
Administrators

MesajSubiect: Addons Matrix Mod (v2.0) (Windows) + (Linux)   Dum Ian 13, 2013 5:44 am

Descriere: Addons Matrix Mod updatat la versiunea v2.0. Acest addons este destul de rar căutat în opinia mea,căci este unul dintre cele mai rar-jucate mod-uri de Counter-Strike (cel puțin eu ultima oară când am jucat acest mod a fost acum un an,tot pe serverul meu). Matrix Mod simuleaza "The Matrix" în Counter-Strike. Ai 4 clase pentru alegere de la: Neo, Agentul Smith, Machine şi Phasing Twins. Fiecare clasă are o putere proprie şi ultimate. Omorând inamicii voştri puteţi câştiga puncte de experienţă şi nivele. Odată ce aţi ajuns la nivelul 5, veți avea capacitatea de a folosi puterea dumneavoastră finală (ultimate).
- Acesta este un Addons Matrix Mod Default AMX Mod X 1.8.1 ce mai conține dproto și câteva pluginuri suplimentare.
- Este atât pentru Windows cât și pentru Linux.
- Addons-ul a fost testat și rulează perfect.
- Exceptie face doar pluginul dp_test care face parte din dproto și a fost adăugat la toate addonurile.
- Are baza GeoIP.dat updatata pe data de 27 Ianuarie 2010
Autor: roby_the_dude
Versiune: 2.0
Sursa: http://www.extreamcs.com/forum/
Mai conține:
- Metamod 1.1.9
- Dproto 0.8.61 (ultima versiune!)
Download: Link1 | Link2
Descărcare addons Windows :
- LINK 1 : Zippyshare
- LINK 2 : Girlshare
Descărcare addons Linux :
- LINK 1 : Zippyshare
- LINK 2 : Girlshare
Sus In jos
http://tia4all.forumz.ro
Topic: Re:

Addons Matrix Mod (v2.0) (Windows) + (Linux)

Indisponibil

Ai putin timp? Fa-ti un cont ca sa postezi si tu! sau, continua cautarea pe internet.
Did this helped?

Rang: Inregistrat
Data de inregistrare: 31/01/2012
SusIn jos
Pagina 1 din 1

Subiecte similare

-
» Windows 8.1, acum in Romania
» Cum să obțineți Windows 10 Creators Update

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
tia4all.wikiforum.ro :: Games - tia4all.forumz.ro :: Counter Strike :: Addons-uri CS-